Hledat

O areálu

 • Pronajem Podlahove Plochy 4 000 m2 kancelářských ploch
  9 000 m2 výrobních a skladovacích ploch
  3 500 m2 ostatních ploch
 • Pocet Parkovacich Mist 66 parkovacích míst pro osobní vozidla
 • Procento Pronajimanych Ploch 0% volných ploch
 • TTC ATRIUM je zavedený administrativní a výrobní areál s dobrou pěší i dopravní dostupností a parkováním až pro 66 osobních vozů, toho 36 před a 30 uvnitř areálu. Přímo v centru podkrkonošského města Trutnov nabízí prostory pro výrobu, obchod a služby. V bezprostředním okolí areálu se nachází vlakové a autobusové nádraží, řada stravovacích zařízení. Na přístup do areálu nepřetržitě dohlíží recepční služba. Každodenně do areálu zajíždí rozvážkové a doručovací služby.

  2
 • V areálu TTC ATRIUM se nacházejí kanceláře s plochami 12, 24, 36, 48 a 72 m² a kanceláře typu open-space o rozloze 600 m². Nabízí také skladové prostory od 200 do 1 000 m². Areál je vhodný i pro větší firmy.

  Areál TTC ATRIUM tvoří komplex vzájemně propojených i samostatně stojících rekonstruovaných budov. Kanceláře jsou vybaveny připojením na základní ICT služby (telekomunikační služby a internet). Některé kanceláře mají vlastní kuchyňku, některé jsou vybaveny klimatizačními jednotkami. Vytápění je zajištěno teplovodním systémem. Okna jsou opatřena žaluziemi.

  V rámci nadstandardních služeb nabízíme zájemcům možnost upravit kancelářské prostory podle jejich požadavků.

  3

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše osobní údaje jsou zpracovány dle zásad Ochrany osobních údajů