Hledat

O areálu

 • Pronajem Podlahove Plochy 10 000 m2 kancelářských ploch
  2 000 m2 vytápěných i nevytápěných skladových ploch
  1 000 m2 otevřených ploch
 • Pocet Parkovacich Mist 200 parkovacích míst pro osobní vozidla
  2 místa pro nabíjení elektromobilů
  10 parkovacích míst pro nákladní automobily a autobusy
 • Procento Pronajimanych Ploch 2 % volných ploch
 • Nedaleko stanice metra Depa Hostivař a pražského městského okruhu se nachází areál TTC TECHKOM CENTRUM. Svým charakterem je vhodný pro firmy všech velikostí. Nájemci oceňují především rozsáhlé parkovací plochy a vlastní jídelnu s kantýnou. Pozitivním specifikem areálu je napájení ze dvou nezávislých směrů sítě PRE. Je to dáno faktem, že je zde mimo jiné umístěno jedno z datových center provozovaných společností TTC TELEPORT. V areálu je zajištěna nepřetržitá recepční služba.

  2
 • Areál TTC TECHKOM CENTRUM tvoří komplex čtyř vzájemně propojených zrekonstruovaných budov s parkovou úpravou okolí. Kanceláře jsou vybaveny připojením na základní ICT služby (telekomunikační služby a internet). Některé kanceláře mají vlastní kuchyňku, některé jsou vybaveny klimatizačními jednotkami. Vytápění je zajištěno teplovodním systémem. V jednotlivých objektech jsou vertikálně i horizontálně otevíratelná plastová okna opatřená žaluziemi.

  Ve výškové budově jsou nové výtahy splňující evropské normy. Umožňují také přepravu osob se sníženou pohyblivostí.

  V areálu TTC TECHKOM CENTRUM se nacházejí kanceláře o velikosti 12, 24, 36, 48 a 72 m² a kanceláře typu open-space o rozloze do 400 m². K dispozici jsou zde také skladové prostory od 200 do 1 000 m².

  V rámci nadstandardních služeb nabízíme zájemcům možnost upravit kancelářské prostory podle jejich požadavků.

  3

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše osobní údaje jsou zpracovány dle zásad Ochrany osobních údajů