Hledat

O areálu

 • Pronajem Podlahove Plochy 5 600 m2 kancelářských ploch
  22 700 m2 výrobních a skladovacích ploch
  7 600 m2 ostatních ploch
 • Pocet Parkovacich Mist 200 parkovacích míst pro osobní vozidla
 • Procento Pronajimanych Ploch 0 % volných ploch areál využívá společnost Svoboda Press s.r.o.
 • Z kanceláří ve 14 podlažní výškové budově mají nájemníci skvělý výhled. To však není jediná výhoda tohoto areálu. Budova se nachází v blízkosti stanice metra Depo Hostivař, přímo u ní je zastávka autobusu MHD a 200 míst pro parkování osobních vozidel. Pro nájemníky i obchodní partnery tedy nabízí ideální dopravní dostupnost. K dispozici jsou tu jednotlivé kanceláře, ale i celá kancelářská patra, areál je tudíž vhodný pro firmy od nejmenších po opravdu velké. Přímo v budově se nachází jídelna s kantýnou. Na přístup do areálu dohlíží nepřetržitá recepční služba. Každodenně sem zajíždí rozvážkové a doručovací služby.

  2
 • Ve výškové budově jsou kanceláře s plochami 12, 24, 36, 48 a 72 m² a kanceláře typu open-space o rozloze 150 m². V areálu jsou dále i rozsáhlé skladové prostory, jejich rozloha se pohybuje od 200 do 1 000 m².

  Kanceláře jsou vybaveny připojením na základní ICT služby (telekomunikační služby a internet). Některé kanceláře mají vlastní kuchyňku, některé jsou vybaveny klimatizačními jednotkami. Okna jsou opatřena žaluziemi.

  V rámci nadstandardních služeb nabízíme zájemcům možnost upravit kancelářské prostory podle jejich požadavků.

  3

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše osobní údaje jsou zpracovány dle zásad Ochrany osobních údajů