Hledat

O areálu

 • Pronajem Podlahove Plochy 4 000 m2 ploch pro zákazníky datového centra
 • Pocet Parkovacich Mist 22 parkovacích míst pro osobní vozidla
 • Procento Pronajimanych Ploch 0 % volných ploch areál využívá společnost TTC TELEPORT
 • V Sazečské ulici v Praze 10 se nachází jedno z nejprestižnějších datových center Evropy. Sídlí v objektu, který je konstruován tak, aby zajistil bezproblémové fungování technologií, které jsou v něm umístěny, a zároveň byl svým provozem ohleduplný k životnímu prostředí. Poloha tohoto objektu je strategická nejen s ohledem na dopravní dostupnost v lokálním i celoevropském měřítku, ale také s ohledem na napojení na energetické a další sítě.

  3
 • Areál Sazečská prošel do listopadu roku 2015 velmi výraznou proměnou. Původní objekt, který byl používán pro distribuci tisku, byl přestavěn pro výhradní potřeby nového datového centra.

  Datové centrum je určeno všem, kteří potřebují bezpečné místo pro provoz svých serverů a jiných komunikačních a informačních zařízení.

  Areál má mimořádně kvalitní připojení do energetické sítě, je vybaven i záložními zdroji elektrické energie. Nezbytnou součástí pro poskytování služeb je výborná konektivita do optických sítí všech významných operátorů a provozovatelů.

  Více informací naleznete na webových stránkách společnosti TTC TELEPORT, s.r.o.

  2

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše osobní údaje jsou zpracovány dle zásad Ochrany osobních údajů