Hledat

O areálu

 • Pronajem Podlahove Plochy 4000 m2 kancelářských ploch
  200 m2 vytápěných i nevytápěných skladových ploch
 • Pocet Parkovacich Mist 65 parkovacích míst z toho 2 místa pro nabíjení elektromobilů
 • Procento Pronajimanych Ploch 1 % volných ploch
 • Administrativnímu areálu se skladovacími plochami dala jméno Třebohostická ulice v Praze 10 Strašnicích. Jeho největšími přednostmi jsou certifikace bezpečnosti NBÚ a výborná dopravní dostupnost do centra Prahy i na navazující rychlostní a dálniční síť. Uvnitř areálu je 63 parkovacích míst, dohled je zajištěn nepřetržitou recepční službou. V objektu se nacházejí také jídelna s kantýnou, které jsou v provozu od pondělí do pátku a využívají je i nájemci okolních areálů.

  Trebohosticka
 • V administrativní budově areálu Třebohostická se nacházejí samostatné kanceláře o rozloze 12, 24, 36, 48 a 72 m² a kanceláře typu open-space o rozloze 270 m². Kromě toho jsou zde k dispozici také skladové prostory od 20 do 100 m². Budova je tedy kapacitně uzpůsobena i pro větší firmy. V rámci nadstandardních služeb nabízíme zájemcům možnost upravit kancelářské prostory podle jejich požadavků.

  Kanceláře v třípodlažní zrekonstruované administrativní budově areálu Třebohostická jsou vybaveny připojením na základní ICT služby (telekomunikační služby a internet). Některé kanceláře mají vlastní kuchyňku, některé jsou vybaveny klimatizačními jednotkami. O vytápění se stará automaticky řízený teplovodní systém. Budova je osazena plastovými okny s možností horizontálního i vertikálního otevírání a jsou opatřena žaluziemi.

  3

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše osobní údaje jsou zpracovány dle zásad Ochrany osobních údajů