Hledat

O areálu

 • Pronajem Podlahove Plochy 2400 m2 kancelářských ploch
  4400 m2 vytápěných i nevytápěných skladových ploch
  1060 m2 prostor pro drobnou výrobu
 • Pocet Parkovacich Mist 120 parkovacích míst
 • Procento Pronajimanych Ploch 1 % volných ploch
 • ADMINISTRATIVNÍ, SKLADOVÉ A VÝROBNÍ PROSTORY V PRAZE A PŘITOM U LESA

  Areál s administrativními, skladovacími a výrobními plochami se nachází v mimořádně klidném prostředí městské části Praha 5 Košíře. Hranice areálu kopíruje hranici zalesněné oblasti Na cibulce a chráněné oblasti Vidoule. Jeho dalšími přednostmi jsou dopravní dostupnost do centra Prahy i na navazující rychlostní a dálniční síť. Uvnitř areálu je 120 parkovacích míst, dohled je zajištěn nepřetržitou recepční službou. V objektu se nacházejí také jídelna s kantýnou. Parkové úpravy zpříjemňují prostředí pro zaměstnance i obchodní návštěvy.

  IMG 0366
 • V administrativních budovách areálu se nacházejí samostatné kanceláře o rozloze 12, 24, 36, 48 a 72 m2 a kanceláře typu open-space o rozloze 270 m2. Kromě toho jsou zde k dispozici také skladové prostory od 20 do 100 m2. Budovy jsou tedy kapacitně uzpůsobeny i pro větší firmy.“ V rámci nadstandardních služeb nabízíme zájemcům možnost upravit kancelářské prostory podle jejich požadavků.

  V areálu TELLUS jsou budovy ze 70. let, které byly zrekonstruovány a některé z nich i rozšířeny. Posledním přírůstkem v areálu je administrativně skladovací budova, která byla dokončena v roce 2004. Kanceláře jsou vybaveny připojením na základní ICT služby (telekomunikační služby a internet). Některé kanceláře mají vlastní kuchyňku, některé jsou vybaveny klimatizačními jednotkami. Budovy mají otevíraná i sklopná plastová okna, která jsou doplněna žaluziemi. Vlastní plynová kotelna je zdrojem teplovodního vytápění. Areál má vlastní trafostanici s dostatečným výkonem.

  IMG 0257

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše osobní údaje jsou zpracovány dle zásad Ochrany osobních údajů